2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Śląskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Częstochowa
  7. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Grabówka
Dodane 14 maja 2024

Pracownik biurowy ze znajomością branży ubezpieczeniowej

Lokalizacja

Częstochowa, Grabówka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Ogólnopolska Multi Agencja Ubezpieczeniowa poszukuje  pracownika na stanowisko:

PRACOWNIK BIUROWY ZE ZNAJOMOŚCIĄ BRANŻY UBEZPIECZENIOWEJ

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Analiza potrzeb i oczekiwań Klientów oraz pomoc w doborze optymalnej oferty

  • Aktywna sprzedaż produktów zgodnie z obowiązującymi standardami firmy

  • Utrzymywanie trwałych kontaktów z obecnymi Klientami oraz nawiązywanie relacji z nowymi

  • Obsługa administracyjna biura; analiza ofert i sprzedaż ubezpieczeń

  • Nadzór nad obiegiem dokumentów, korespondencji

NASZE WYMAGANIA:

  • Dwuletnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej

  • Wykształcenie  minimum średnie

  • Znajomość  zagadnień niezbędnych do wykonywania czynności dystrybucyjnych zakładu ubezpieczeń

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej z Klientem

  • Bardzo dobra obsługa MS Office (Word, Excel) na poziomie średnio zaawansowanym

  • Zdolności interpersonalne: komunikatywność, przedsiębiorczość, kreatywność,

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność w powierzone zadania

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu na umowę o pracę

  • Stałe aktualizowanie i pogłębianie wiedzy produktowej

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji

  • Dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy

Informujemy, że skontaktujemy z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Grabówka
ID: 918201739