2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Grodzisk Mazowiecki
Dodane 19 kwietnia 2024

Pracownik biurowy / zaopatrzeniowiec

Wynagrodzenie

3 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy pracownika na stanowisko pracownik administracyjno-biurowy / zaopatrzeniowiec. Praca w godzinach od 8:00 do 16:00 lub 10:00 do 18:00

Miejsce pracy znajduje się w okolicach Grodziska Mazowieckiego.

Zakres obowiązków:

  • wypełnianie i weryfikacja dokumentów;

  • segregacja dokumentów;

  • obsługa korespondencji;

  • odbieranie telefonów, w tym kontakt z klientem;

  • pośrednictwo w komunikacji pomiędzy klientem biura, a księgowym;

  • wypełnienie druków urzędowych;

  • pomoc w innych pracach związanych z usługami świadczonymi przez firmę;

  • wysyłka oraz przyjęcie korespondencji;

  • utrzymywanie porządku w biurze;

  • pozostałe zlecone prace biurowe.

  • Przyjmowanie towarów i materiałów do magazynu, uczestnictwo w odbiorze ilościowym i jakościowym oraz sporządzanie odpowiedniej dokumentacji.

  • Wydawanie towarów i materiałów z magazynu

  • Udział w przeprowadzaniu okresowych inwentaryzacji.

Wymagania:

  • kultura osobista;

  • prawo jazdy kat. B (mile widziane prawo jazdy kat. C)

  • Znajomość obsługi programów MC Office

  • dobra organizacja pracy i samodzielność;

  • dyspozycyjność,

  • szybkość uczenia się i chęć w zdobywaniu nowej wiedzy;

  • sumienność i dokładność;

  • mile widziana znajomość legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • pracę w profesjonalnym i zróżnicowanym środowisku;

  • bardzo dobre warunki i narzędzia pracy;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • wynagrodzenie zależne od posiadanej wiedzy i doświadczenia;

  • pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze;

  • wsparcie doświadczonych współpracowników.

Przesyłając CV, prosimy o przesłanie również Państwa oczekiwań finansowych z określeniem netto lub brutto.

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki
ID: 892368423