2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Mysłów
Dodane 15 maja 2024

Pracownik biurowy z obsługą klienta

Lokalizacja

Mysłów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Szkoleniowo-Doradcza poszukuje kandydata/ki na stanowisko: Pracownik biurowy z obsługą klienta.

Główne obowiązki:

  • Obsługa klienta (odbieranie telefonów, odpowiadanie na e-maile, udzielanie informacji)

  • Prowadzenie dokumentacji biurowej

  • Aktywne poszukiwanie klienta (dodawanie ofert na portale branżowe)

  • Obsługa social media

  • Przygotowywanie ofert i pism

  • Obsługa urządzeń biurowych (drukarka, kserokopiarka, skaner)

  • Dbanie o porządek w biurze

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office)

  • Dobra organizacja pracy

  • Komunikatywność

  • Samodzielność

  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Umowę zlecenie na okres próbny - 3 miesiące. Po tym okresie Umowa o Pracę

  • Możliwość rozwoju

Miejsce pracy:

Mysłów

Wymiar czasu pracy:

pełen etat w godzinach 7-15 lub 8-16

Mile widziane osoby zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Myszkowie.

Aplikacje prosimy przesyłać przez portal OLX

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji!

Kandydat przesyłając CV wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jednocześnie oświadcza, że został poinformowany o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania zgodnie z RODO 2016/679.

Lokalizacja

Mysłów,

Śląskie

Śląskie, Mysłów
ID: 899384362