2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Pruszcz Gdański
Dodane 07 maja 2024

Pracownik biurowy z językiem niemieckim w dziale księgowości

Lokalizacja

Pruszcz Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

  • Weryfikacja i wprowadzanie dokumentów do programu Datev,

  • Wystawianie niemieckich faktur,

  • Kontakt z niemieckimi urzędami, bankami i kontrahentami,

  • Rozwiązywanie niezgodności w dokumentach,

  • Uzgadnianie rozrachunków.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku z niemiecką dokumentacją,

  • Znajomość j. niemieckiego na poziomie bardzo dobrymwarunek konieczny,

  • Mile widziana znajomość zasad rozliczania w systemie planu kont,

  • Mile widziana znajomość programu DATEV,

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office,

  • Dokładność i umiejętność analitycznego myślenia,

  • Dobra organizacja pracy, elastyczność i otwartość na nowe wyzwania.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia,

  •  Pracę w 16-letniej firmie, zajmującej się budową instalacji elektrotechnicznych,

  •  Wsparcie niemieckiego biura rachunkowego i doradcy podatkowego,

  •  Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy

  • Ubezpieczenie na życie na preferowanych warunkach.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoje CV i zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

W tytule maila wpisz nazwę stanowiska, na które aplikujesz.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Pruszcz Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Pruszcz Gdański
ID: 883999112