2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Tarnowskie Góry
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik Biurowy z językiem niemieckim

Lokalizacja

Tarnowskie Góry

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

ProfilNET to firma, która zmienia sposób, w jaki myślimy o branży okien i drzwi aluminiowych oraz PVC. Tu nie tylko okna i drzwi tworzą przestrzeń, ale przede wszystkim ludzie. W ProfilNET pracujemy w atmosferze, która daje power! To miejsce, gdzie Twoje pomysły i energia naprawdę się liczą. W związku z tym, że nasze zespół stale rośnie szukamy właśnie Ciebie:

Miejsce pracy: Tarnowskie Góry

Twoje obowiązki:

- pomoc w przygotowaniu ofert handlowych w języku niemieckim

- wsparcie w bieżących pracach Pracowników Działu Handlowego

- kontakt mailowy i telefoniczny z klientem zagranicznym

- współpraca z Działem Transportu

Wymagamy:

- znajomości języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym komunikację telefoniczną i mailową- min B2

- umiejętność obsługi urządzeń biurowych

- nastawienie na rozwój zawodowy- zapewniamy kompleksowe wdrożenie do pracy

- zmysł techniczny będzie dodatkowym atutem

- jesteś idealnym kandydatem, jeśli praca z ludźmi sprawia Ci przyjemność i łatwo nawiązujesz kontakty

Zapewniamy:

- umowę o pracę w trybie stacjonarnym w godzinach 08:00- 16:00

- stałe możliwości rozwoju zawodowego poprzez podnoszenie kwalifikacji dzięki szkoleniom wewnętrznym i zewnętrznym

- wsparcie doświadczonego zespołu na każdym etapie współpracy

- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie

- program poleceń dla pracowników

- ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

- kartę multisport

Informujemy, że poszukujemy pracowników do dłuższej współpracy.

Masz pytania- zadzwoń 32 740 44 19

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z aktualną klauzulą RODO o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ProfilNET Sp. z o.o. Sp. k. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

ProfilNET Sp. z o.o. Sp. k.

Adres:

ul. Czarnohucka 10

42-600 Tarnowskie Góry

Lokalizacja

Tarnowskie Góry,

Śląskie

Śląskie, Tarnowskie Góry
ID: 911912339