2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Pruszcz Gdański
Dodane 07 maja 2024

Pracownik biurowy z j. niemieckim

Lokalizacja

Pruszcz Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twoje obowiązki:

  • koordynowanie spraw administracyjnych i rozliczeniowych z kontrahentami

  • kontakt z niemieckimi urzędami, bankami

  • pozyskiwanie zaświadczeń z niemieckich urzędów

  • rozwiązywanie niezgodności w dokumentach

Wymagane kwalifikacje, kompetencje i doświadczenie zawodowe:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie B2/C1 - warunek konieczny

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office zwłaszcza Excel

  • dokładność i umiejętność analitycznego myślenia

  • dobra organizacja pracy, elastyczność i otwartość na nowe wyzwania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane (dla osób spełniających powyższe kryteria, lecz niemających doświadczenia - oferujemy mentoring i szkolenia wprowadzające)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/B2B

  • Rozwój kompetencji specjalistycznych

  • System premiowy

  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej

  • Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze

  • Spotkania integracyjne

  • Przyjazna i otwarta atmosfera pracy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Pruszcz Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Pruszcz Gdański
ID: 805999944