2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Tychy
Dodane 22 kwietnia 2024

Pracownik biurowy z doświadczeniem - Praca Tychy

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Pracownik biurowy - Tychy

O nas

Działamy na rynku w branży materiałów wykończeniowych wnętrz do remontu i dekoracji. Jako jedyna firma w Polsce w tej branży posiadamy tak szerokie portfolio. Nasza oferta obejmuje dziesiątki grup asortymentowych, a w każdej z nich setki, a nawet, jak w przypadku tapet, tysiące wzorów. Dzięki temu kompleksowo towarujemy i wyposażamy całe działy dekoracji w wielu sieciach, jak i u klienta indywidualnego na rynku tradycyjnym.

Twój zakres obowiązków

·         kompleksowa obsługa Klientów, odbieranie telefonów z infolinii,

·         obsługa zamówień,

·         obsługa korespondencji e-mailowej w tym zapytań ofertowych,

·         nadawanie paczek w programie kurierskim,

·         obsługa reklamacji.

Nasze wymagania

·         konieczne doświadczenie w firmie handlowej,

·         dobra znajomość Word, Excel.

To oferujemy

·         Umowa o pracę na pełen etat,

·         Pewne, stałe wynagrodzenie,

·         Jednomiesięczny okres rozliczeniowy,

·         Praca na jedną zmianę 8 -16 od poniedziałku do piątku,

·         Potrzebne narzędzia pracy - komputer, telefon

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 899164187