2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubuskie
  6. Administracja, prace biurowe - Zielona Góra
Dodane 19 kwietnia 2024

Pracownik biurowy z biegłym językiem niemieckim oraz j. angielskim

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Radon Sp. z o.o. - firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji stoisk targowych, produkcji mebli i aranżacji wnętrz. Główne biuro oraz zakład produkcyjny Radonu o powierzchni 7000 m2 znajduje się w Zielonej Górze. Dodatkowo, Radon jest częścią większej międzynarodowej grupy z biurami w Berlinie, Las Vegas, Dubaju i New Delhi.

Aktualnie poszukujemy na stanowisko:

Pracownik biurowy z biegłą znajomością języka niemieckiego oraz znajomości jēzyka angielskiego

Miejsce pracy : Zielona Góra

Zakres obowiązków:

· zarządzanie / koordynowanie obiegiem dokumentów,

· kontakt z klientem niemieckojęzycznym,

· organizowanie pracy biura,

· bieżące prace administracyjne, skanowanie i archiwizacja dokumentów

· współpraca z zagranicznymi działami firmy.

Wymagania:

· dobra znajomość języka niemieckiego - WARUNEK KONIECZNY,

· znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację,

· dobra organizacja pracy, samodzielność;

· dobra znajomość pakietu MS Office i urządzeń biurowych,

· doświadczenie w prowadzeniu biura.

Kandydatów prosimy o aplikowanie za pośrednictwem OLX lub kontakt telefoniczny pod podanym numerem telefonu: +48**********68

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 843423517