2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Brodnica
Agnieszka
Dodane 11 czerwca 2024

Pracownik biurowy z biegłą obsługą komputera

Wynagrodzenie

5 800 - 8 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Brodnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ERGOS to ludzie, których łączy dobra energia i fascynacja nowoczesnymi

technologiami. Na każdym etapie naszej pracy najważniejszy jest dla nas

człowiek oraz środowisko. W myśl mała-wielka firma, łączymy pozytywne cechy

małych, rodzinnych przedsiębiorstw oraz dużych, ułożonych firm.

ERGOS to jakość, dostarczamy Klientom biznesowym oraz indywidualnym innowacyjne rozwiązania zaspokajające nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Jesteśmy dostawcą pomp ciepła, instalacji fotowoltaicznych dla domów, firm i rolników, a także generalnym wykonawcą farm fotowoltaicznych w Polsce i w Niemczech.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

CO BĘDZIE NALEŻAŁO DO TWOICH OBOWIĄZKÓW:

• Projektowanie instalacji fotowoltaicznych dla klientów biznesowych oraz indywidualnych

• Kosztorysowanie

• Wsparcie Zespołu Handlowego i Wykonawczego

• Współpraca z pozostałymi działami firmy

• Inne uzgodnione obowiązki

CZEGO OCZEKUJEMY:

• Obsługa komputera na poziomie zaawansowanych

• Doświadczenie w pracy biurowej

• Staranność i dokładność przy wykonywaniu powierzonych zadań

• Zdolność analitycznego myślenia

• Bardzo dobra organizacja pracy własnej

• Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

• Mocne nastawienie na rozwój, szukanie rozwiązań, szybkość działania

MILE WIDZIANE:

• Znajomość języka niemieckiego

• Znajomość branży budowlanej i elektrycznej

CO OFERUJEMY:

• Pracę stacjonarną w Brodnicy

• Pracę dla naszych trzech spółek na terenie Polski i Niemiec

• Zatrudnienie w firmie, w której jak sami mówią nasi współpracownicy dobrze się pracuje – przeczytaj na GoWork oraz Google opinie o ERGOS

• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, z możliwością otrzymywania premii oraz podwyżek

• Duży wpływ na działanie firmy, Twoja praca będzie doceniona i bardzo potrzebna

• Pracę w przyjaznej atmosferze oraz zespole ambitnych specjalistów

• Profesjonalne stanowisko pracy

Szukasz porządnej firmy na długotrwałą współpracę? Posiadasz wymagane doświadczenie? Aplikuj!

ERGOS #Miejsce do pracy z dobrą energią

Osoby zainteresowane pracą, spełniające w/w kryteria zapraszamy do przedstawienia swojej kandydatury i złożenia CV wraz z poniższą klauzulą. Dołącz do nas!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Brodnica,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Brodnica
ID: 919852565