2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Poniszowice
Dodane 21 kwietnia 2024

Pracownik biurowy (wymagana znajomość Excel)

Lokalizacja

Poniszowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa BMB PSA z siedzibą w Katowicach znana na rynku jako dystrybutor takich marek jak: Barton, Moretti, Hisun, Voge, Origine, Just1, Kovix.

Praca w PONISZOWICACH (woj.śląskie)

Naszą markę tworzą ludzie, dlatego tak dynamicznie się rozwijamy wprowadzając na rynek kolejne produkty. Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu pracownika biurowego z bardzo dobrą znajomością Excel.

Twój zakres obowiązków

  • praca z dokumentami spółki

  • wprowadzanie i kontrolowanie poprawności otrzymywanych dokumentów

  • bieżący kontakt z osobami z innych działów bezpośrednio współpracującymi

  • wystawianie faktur sprzedażowych

  • prowadzenie bieżących zestawień i raportów (Excel)

Nasze wymagania

  • skrupulatność

  • dobra organizacja pracy własnej

  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji

  • bardzo dobra znajomość programu Excel

  • wykształcenie minimum średnie (matura)

To oferujemy

  • pracę w przyjaznej atmosferze w dynamicznym zespole

  • zdobycie cennego doświadczenia

  • pełne przeszkolenie przejmowanych obowiązków

  • wolne weekendy - praca od poniedziałku do piątku 8:00-16:00 w Poniszowicach

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Benefity

  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Lokalizacja

Poniszowice,

Śląskie

Śląskie, Poniszowice
ID: 912088851