2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Nowy Sącz
Dodane 22 czerwca 2024

Pracownik biurowy (wykształcenie techniczne energetyczne lub pokrewne)

Wynagrodzenie

4 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowy Sącz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Oferujemy

Stabilne warunki zatrudnienia w pełnym wymiarze godzin

• pracę jednozmianową,

• Praca w godzinach od 8.00 do 16.00,

Dobre i stabilne warunki finansowe,

• Komfortowe warunki pracy,

• Telefon służbowy oraz komputer służbowy,

• Pracę w młodym energicznym zespole,

• Przyjazną atmosferę,

• Pracę w firmie z ugruntowaną pozycją ,

• Pakiety szkoleń,

• Dostęp do zaawansowanych aplikacji ułatwiających pracę,

Zakres obowiązków

• Sporządzanie i redagowanie pism oraz koordynacja terminów

• Przygotowywanie i gromadzenie niezbędnej dokumentacji

• Kompletowanie i monitorowanie obiegu dokumentów projektowych

• Organizacja inwestycji

• Współpraca z zewnętrznymi instytucjami

• Prowadzenie wszelkich bieżących spraw

• Pomoc w rozwiązywaniu problemów firmowych

• Współpraca z innymi działami firmy w sprawach administracyjnych

• Inne czynności administracyjno-biurowe

Wymagania

• Wykształcenie techniczne energetyczne lub pokrewne

• Prawo jazdy kat. B

• Bardzo dobra znajomość narządzi biurowych tj. MS Office (zwłaszcza Word, Excel),

• Znajomość Autocad (PODSTAWY),

• Sumienność, rzetelność, umiejętność pracy w zespole,

• Bardzo dobra organizacja pracy w tym umiejętności efektywnego wyznaczania i realizowania priorytetów,

• Umiejętność organizacji i rozwiązywania różnych codziennych problemów logistycznych,

• Umiejętność dbania o porządek organizacyjno-estetyczny w biurze oraz tworzenie pozytywnego nastroju emocjonalnego,

• Pogodne usposobienie,

• Otwartość na nowe wyzwania,

Lokalizacja

Nowy Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Sącz
ID: 839002542