2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Andrychów
Dodane 26 maja 2024

Pracownik Biurowy - wsparcie sprzedaży

Lokalizacja

Andrychów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma zajmująca się branżą zaopatrywania sklepów spożywczych oraz gastronomii poszukuje pracownika biurowego na połowę etatu.

Praca będzie polegać na współpracy z przedstawicielami handlowymi oraz klientami, priorytetowym aspektem będzie dobry kontakt z klientem, łatwość w rozwiązywaniu problemów oraz dobra organizacja czasu pracy.

Zadania:

  • telefoniczne zbieranie zamówień oraz dbanie o wysoką jakość obsługi,

  • wypisywanie faktur,

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,

  • współpraca z przedstawicielami handlowymi oraz wspieranie ich w codziennych obowiązkach

Czego oczekujemy:

  • dbania o dobry kontakt z klientami,

  • samodzielności oraz dobrej organizacji pracy,

  • dobrej organizacji czasu pracy

  • mile widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie z 20 letnią tradycją,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • przyjazną atmosferę w pracy oraz pomoc we wdrożeniu.

Wynagrodzenie za wymiar czasu pracy odpowiadający połowie etatu, tj. około 90 godzin miesięcznie wynosi 1850 zł, wraz z rozwojem firmy wymiar czasu pracy oraz wynagrodzenie będą się zwiększać.

Praca od poniedziałku do piątku, początek pracy o godzinie 8.00, w piątki o 9,30, w okresie urlopowym lub podczas wzmożonego ruchu będą dodatkowe godziny pracy.

Zgłoszenia proszę wysyłać poprzez olx lub pod numerem telefonu 51*******76

Lokalizacja

Andrychów,

Małopolskie

Małopolskie, Andrychów
ID: 920961867