2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Świętokrzyskie
  6. Administracja, prace biurowe - Starachowice
Dodane 08 kwietnia 2024

Pracownik biurowy - wsparcie spedytora

Lokalizacja

Starachowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

W związku z dynamicznym rozwojem firmy specjalizującej się w usługach TSL, posiadającej flotę własnych pojazdów, poszukujemy kandydata, osoby dobrze zorganizowanej, komunikatywnej i otwartej na naukę, która chciałby się podjąć wyzwania na stanowisku: Pracownika biurowego, który będzie też wsparciem spedytora.

Zadania na Twoim stanowisku pracy:

  • Wsparcie administracyjne Spedytora – wprowadzanie danych, zakładanie zleceń w systemie, wystawianie faktur;

  • Pomoc w realizacji usług transportu spedycji krajowej i międzynarodowej;

  • Pomoc w planowanie i zarządzanie zadaniami transportowymi dla floty własnej;

  • Monitoring realizowanych przez firmę zleceń transportowych głównie pod kątem jakości i terminowości;

  • Uzupełnianie i weryfikacja danych i dokumentów;

  • Dbanie o prawidłowy obieg oraz archiwizację dokumentów;

  • Zapewnianie wysokiej jakości usług oferowanych klientom;

  • Współpraca z innymi działami wewnątrz firmy,

  • Systematyczne wdrażanie się w obszary pracy Spedytora.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy biurowej;

  • Język angielski na poziomie komunikatywnymwarunek konieczny

  • Zainteresowanie rozwojem zawodowym w równych obszarach spedycji, transportu i logistyki;

  • Zaangażowanie, motywacja i otwartość na naukę;

  • Zorientowanie na cel i poszukiwanie rozwiązań;

  • Umiejętność analitycznego myślenia;

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych.

Oferujemy:

  • Pracę u stabilnego pracodawcy, który gwarantuje zatrudnienie oraz umowę o pracę;

  • Profesjonalne wsparcie na etapie wdrożenia do pracy;

  • Przyjazną atmosferę pracy;

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;

  • Możliwość rozwoju w firmie dynamicznie rozwijającej się na rynku krajowym i międzynarodowym.

Aplikacje prosimy wysyłać wyłącznie przez olx, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Starachowice,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Starachowice
ID: 910444919