2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 14 maja 2024

Pracownik Biurowy - Warszawa

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Prace administracyjno-biurowe
  • Wspomaganie pracowników i Przedstawicieli Handlowych w obsłudze bieżących zadań
  • Tworzenie raportów oraz zestawień na potrzeby przełożonego
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w firmie
  • Kontakt z innymi działami i klientami

Nasze wymagania:

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel)
  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
  • Odpowiedzialność, dokładność i zaangażowanie w pracę
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
  • Doświadczenie nie jest wymagane

To oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w godzinach 8-16 lub 9-17 (pełen etat)
  • Umowę o pracę po 3 miesiącach
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w rozwojowym środowisku
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy
  • Bezpłatny dojazd do/z pracy do najbliższego przystanku autobusowego

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 915462475