2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Psie Pole
Dodane 04 kwietnia 2024

Pracownik biurowy w salonie pomp ciepła

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma ECOTERM Technika Grzewcza w związku z otwarciem nowego Salonu Sprzedaży Pomp Ciepła poszukuje doradcy klienta który zechce dołączyć do naszego zespołu .

OFERUJEMY ;

  • stałe zatrudnienie

  • pracę 1 zmianową

  • praca na miejscu Wrocław

  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i umiejętności

  • wsparcie techniczne oraz pełne wyposażenie sprzętowe

  • szkolenia branżowe, możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień

OCZEKUJEMY ;

  • umiejętności pracy w zespole

  • podstawowej wiedzy w temacie ogrzewania i pomp ciepła

  • chęci , sumienności i rzetelności

  • prawo jazdy mile widziane

  • mile widziane osoby studiujące zaocznie

OBOWIĄZKI ;

  • obsługa klientów w salonie

  • umawianie spotkań

  • prowadzenie dokumentacji

  • prace biurowe

Nie jest to praca przedstawiciela terenowego tylko na miejscu w salonie sprzedaży ul. Kiełczowska Wrocław.

Osoby zainteresowane są proszone o wysłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 826836861