2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Sosnowiec
Dodane 03 kwietnia 2024

Pracownik biurowy w firmie transportowej Sosnowiec

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

OPIS

pracownik działu administracji w oddziale firmy w Sosnowcu

OBOWIĄZKI:

rejestracja faktur zakupowych i sprzedażowych, kompletowanie dokumentów transportowych, sprawdzanie raportów od klienta

- monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych

- utrzymywanie i rozwój długofalowych relacji z przewoźnikami

WYMAGANIA:

- minimum wykształcenie średnie, mile widziane wyższe kierunkowe: transport/ logistyka

- znajomość języka angielskiego mile widziana

- biegła znajomość obsługi komputera

-wysoka kultura osobista

OFERUJEMY:

- umowę o pracę

- praca od poniedziałku do piątku zmianowa ( do ustalenia)

- możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju

- pozytywną atmosferę i przyjazną kulturę pracy

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 909179536