2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Góra Kalwaria
Andrzej Zawadzki
Dodane 13 czerwca 2024

Pracownik biurowy w firmie produkującej obuwie robocze

Wynagrodzenie

5 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Góra Kalwaria

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Nadzór i dbałość nad prawidłowym przepływem dokumentów.

  • Dbanie o prawidłowy przepływ korespondencji oraz dokumentacji przychodzącej i wychodzącej.

  • Kontakt z klientami.

  • Przygotowanie raportów i zestawień.

  • Obsługa systemu WAPRO, faktury i magazyn.

  • Zapewnienie prawidłowego przepływu informacji.

  • Obsługa pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point).

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie.

  • Umiejętność obsługi komputera w tym posługiwania się pakietem MS Office (Word, Excel, Power Point).

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Umiejętność planowania oraz zarządzania czasem.

  • Umiejętność ustalania priorytetów.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat + Premia Uznaniowa

  • Pracę w dynamicznym środowisku z możliwością realnego rozwoju

Lokalizacja

Góra Kalwaria,

Mazowieckie

Mazowieckie, Góra Kalwaria
ID: 920469509