2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gliwice
  7. Administracja, prace biurowe - Łabędy
Dodane 18 kwietnia 2024

Pracownik biurowy/ specjalista do spraw logistyki w firmie JEST GROUP

Wynagrodzenie

4 800 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Łabędy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

JEST GROUP to firma o długoletnim doświadczeniu, działająca na rynku od 1999 roku, specjalizująca się w produkcji tekstyliów oraz świadczeniu usług serwisowych związanych z flagami i wózkami sklepowymi.

Poszukujemy osoby na stanowisko pracownika biurowego, która będzie odpowiedzialna za skuteczną obsługę klientów oraz prowadzenie działań administracyjnych związanych z naszymi usługami serwisowymi.

Obowiązki:

-Wystawianie faktur dla klientów zgodnie z naszymi standardami i procedurami.

-Obsługa stałego serwisu, w tym koordynacja terminów napraw, komunikacja z klientami oraz monitorowanie postępów prac.

-Koordynacja działań związanych z wykonywanymi serwisami, w tym zarządzanie logistyką oraz obsługa korespondencji z klientami.

-Koordynacja prac związanych z flotą samochodową.

- Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania biura i obsługi klienta.

Wymagania:

-Doświadczenie w pracy związanej z logistyką, pracą w biurze oraz obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem. Znajomość obsługi programów biurowych, w szczególności pakietu Microsoft Office. Umiejętność organizacji pracy własnej oraz planowania zadań. Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole. Sumienność, dokładność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku od ponad 25 lat. Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia nowych umiejętności.

Przyjazne środowisko pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.

Pracę od poniedziałku do piątku od 7.30 do 15.30

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na platformie olx.

W temacie wiadomości prosimy wpisać "Oferta pracy: Pracownik biurowy - JEST GROUP". Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia zawodowego: od 4800zł brutto

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Łabędy
ID: 902632897