2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Radziejowice
Dodane 13 maja 2024

Pracownik biurowy w dziale realizacji przesyłek

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radziejowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma logistyczna Ekonip Sp. z o.o. zatrudni pracownika administracji biurowej.

Zakres Obowiązków

  • Wsparcie magazynu w realizacji wydań towarów

  • Zapewnienie prawidłowego przepływu dokumentów przewozowych

  • Obsługa zamówień w dziale obsługi klienta

  • Przygotowywanie raportów, zestawień

  • Koordynowanie załadunków

  • Inne prace administracyjno-biurowe

Nasze wymagania:

  • Doskonała umiejętność organizacji pracy, rzetelność i samodzielność w działaniu

  • Skrupulatność i dyscyplina

  • Zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość pakietu MS Office w szczególności Excela

  • Elastyczność oraz umiejętność szybkiego przyswajania nowej wiedzy

  • Znajomość języka angielskiego, mile widziana

Oferta pracy stałej.

Informacje dotyczące przetwarzania przez nas danych osobowych: RODO

Lokalizacja

Radziejowice,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radziejowice
ID: 918011130