2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Lublin
Dodane 17 maja 2024

Pracownik biurowy w dziale opieki klienta

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

CashDirector S.A. to spółka akcyjna, która od ponad 10 lat oferuje rozwiązania związane z zarządzaniem finansami i księgowością dla przedsiębiorstw. Pełna usługa dostępna jest w wiodących bankach w Polsce pod marką własną (private label). Firma oferuje również dostosowane rozwiązania dla Partnerów poza bankowych i zagranicznych.

Poszukujemy osoby do prac administracyjnych w naszym biurze w Lublinie.

Dyspozycyjność od zaraz

Zadania:

  • Posprzedażowa obsługa Klientów za pośrednictwem różnych kanałów komunikacji - telefon, e-mail.

  • Wprowadzanie danych do systemu

  • Kontakt z klientami i księgowymi

  • Kompletowanie dokumentów

  • Kontakt telefoniczny i mailowy z klientami anglojęzycznymi

Oferujemy:

  • Forma zatrudnienia: umowa zlecenie, możliwość umowy o pracę.

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.

  • Bardzo przyjazną atmosferę w miłym i zgranym zespole

  • Dodatkowe benefity pozapłacowe: m. in. pakiet medyczny i MultiSport, owocowe wtorki, serwis socjalny dla pracowników

  • Możliwość okazjonalnej pracy zdalnej po okresie wdrożenia

Wymagania:

  • Umiejętność języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie C1

  • Chęć do nauki i rozwoju

  • Bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office

  • Chętnie pomagasz innym rozwiązywać problemy

  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • Komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole

  • Dobra organizacja pracy

  • Samodzielność

  • Mile widziane jeżeli posiadasz wiedzę z zakresu księgowości (KPiR, PIT, VAT, ZUS),

  • Mile widziany student/studentka studiów zaocznych o kierunku Zarządzanie lub Administracja z doświadczeniem w pracy biurowej.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 878966934