2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Mokotów
Dodane 18 kwietnia 2024

Pracownik biurowy w dziale logistyki

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca hybrydowa

DEKRA Praca jest spółką należącą do holdingu DEKRA AG - lidera usług personalnych na terenie Europy. Nasza działalność koncentruje się na terenie Polski, pośrednicząc w pozyskiwaniu pracowników i oferując szeroko pojęte usługi z zakresu doradztwa personalnego, stałej rekrutacji i pracy tymczasowej.

DEKRA Praca jest zarejestrowaną Agencją Zatrudnienia. Certyfikat nr 8194

Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy z branży Automotive i przemysłu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

(Nr ref: PBL/04/2024)

Twoje zadania:

  • kontrola terminowości zleceń

  • umawianie klientów na oględziny

  • przekazywanie zleceń rzeczoznawczych w systemie informatycznym

  • inne prace biurowe w obszarze działu logistyki

Na czym nam zależy::

  • bardzo dobra znajomość MS Office – szczególnie Excel

  • mile widziane doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, ale nie jest to warunek konieczny, wszystkiego Cię nauczymy

  • wysoka kultura osobista, umiejętność dobrej współpracy w grupie

  • pracowitość, skrupulatność, dokładność, dbanie o porządek

Co możemy zaoferować:

  • praca w systemie hybrydowym

  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie  – stawka 28zł/h

  • możliwość przystąpienia do programu Multisport

  • wolne weekendy i stałe godziny pracy (pon-pt od 8:00 do 16:00)

  • w pełni wyposażone, nowoczesne biuro

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 912617321