2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Piotrówka
Dodane 08 maja 2024

Pracownik biurowy w dziale administracji i rozliczeń

Lokalizacja

Piotrówka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Dekori Meble zajmująca się sprzedażą internetową w branży meblowej z siedzibą w miejscowości Piotrówka poszukuje osoby na stanowisko administracyjno-biurowe. Praca stacjonarna.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klienta mailowa i telefoniczna

  • Obsługa zamówień

  • Współpraca z dostawcami i kontrahentami

  • Generowanie listów przewozowych

  • Kontakt z kurierami

  • Generowanie dokumentów sprzedaży (w części zautomatyzowany system)

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży meblowej

  • Sumienność i zaangażowanie

  • Otwartość, nastawienie na współpracę

  • Samodzielność działania

  • Znajomość programu MS Excel

Mile widziane

  • Znajomość programów księgowych, np. Subiekt GT

  • Znajomość Baselinker'a

  • Znajomość języków obcych

Oferujemy:

  • Stałą pracę z wynagrodzeniem adekwatnym do posiadanych kompetencji

  • Pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w stałych godzinach od poniedziałku do piątku 8:00-16:00

  • Atmosferę opartą na zaufaniu i wsparciu

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, z szerokimi perspektywami

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Lokalizacja

Piotrówka,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Piotrówka
ID: 916914097