2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Małopolskie
  6. Logistyka - Kraków
  7. Logistyka - Grzegórzki
Dodane 03 kwietnia 2024

Pracownik Biurowy w Branży Logistycznej

Lokalizacja

Kraków, Grzegórzki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Opis

Praca od zaraz !

Dołącz do Naszego Zespołu jako Pracownik Biurowy w Branży Logistycznej!

Nasze Wymagania:

Poszukujemy osoby:

-Z doskonałym poziomem języka angielskiego, umożliwiającym skuteczną komunikację w międzynarodowym środowisku biznesowym,

-Posiadającej umiejętność utrzymywania trwałych relacji biznesowych, co jest kluczem do sukcesu w rozwijaniu współpracy z partnerami,

-Z umiejętnością przygotowywania ofert handlowych i przeprowadzania negocjacji biznesowych, kluczowych dla rozwoju naszego portfolio klientów,

-Zdolnej do szybkiego podejmowania decyzji oraz pracy pod presją czasu, aby efektywnie radzić sobie z dynamicznym środowiskiem pracy,

-Z doskonałą organizacją czasu pracy, która zapewni sprawną realizację powierzonych zadań,

-Z minimum 4 doświadczeniem na podobnym stanowisku w branży logistycznej, co zapewni płynne wdrożenie się w nasze procesy.

-Z dobrą znajomością programów księgowych

Twoje Obowiązki:

-Organizacją transportu drogowego przesyłek w Europie, dbając o terminowość dostaw i satysfakcję klientów,

-Nadzorowaniem procesów transportowych organizacji, zapewniając ich efektywność i ciągłe doskonalenie,

-Ścisłą współpracą z partnerami transportowymi, aby zapewnić optymalizację procesów i osiągnięcie wspólnych celów biznesowych.

Oferujemy:

-Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

-Atrakcyjne wynagrodzenie i premie motywacyjne,

-Ciekawe projekty międzynarodowe, które pozwolą Ci się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności.

Jeśli spełniasz nasze wymagania i chcesz być częścią naszego zespołu, prześlij swoje CV na adres / rekrutacja.transport.spedycja2(małpa)gmail.com /

. W temacie wiadomości prosimy o wpisanie "Aplikacja na stanowisko Pracownika Biurowego w Branży Logistycznej oraz jaki państwa system interesuje. ". Zapraszamy do aplikowania!

+Jeśli jesteś zainteresowany pracą na pełen etat, poszukujemy jednej osoby na stanowisko 1/1 od godziny 7:00 do 15:00.

+Jeśli preferujesz pracę na pół etatu, mamy możliwość zatrudnienia dwóch osób na stanowiska 1/2, dostępne są dwie zmiany: od 7:00 do 14:00 oraz od 14:00 do 22:00.

Klauzula:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, po

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Grzegórzki
ID: 909255355