2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Ustka
Dodane 26 maja 2024

Pracownik biurowy- Ustka. Firma transportowa -wynajem autokarów.

Lokalizacja

Ustka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Zatrudnię pracownika do pracy w biurze w firmie transportowo-przewozowej.

Biuro znajduje się w Ustce.

Obowiązki:

-wystawianie faktur , rozliczanie wyjazdów.

-podstawowe sprawy księgowe .

-rozliczanie kierowców.

-układanie grafików wyjazdów.

-prowadzenie korespondencji mailowej

-współpraca z Biurami Podróży.

-szukanie nowych klientów.

-wszelkie inne czynności związane z przewozami autokarowymi.

Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego , podstawy księgowości lub praktyka w spedycji.

Wynagrodzenie pierwszy miesiąc 3600 zł netto, od drugiego 4500 zł netto.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv.

Lokalizacja

Ustka,

Pomorskie

Pomorskie, Ustka
ID: 879501035