2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Opolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Opole
ALL-TAX
Dodane Dzisiaj o 09:10

Pracownik biurowy - UMOWA O PRACĘ - stałe godziny pracy

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Pracownik administracyjno-biurowy

Miejsce pracy: OPOLE

Pracuj z Najlepszymi i rozpocznij swoją karierę w ALL-TAX Zwrot podatku

Świadczymy już od ponad 20 lat profesjonalne usługi z zakresu zwrotu podatku z zagranicy Polakom przebywającym i pracującym poza granicami kraju.

Nie posiadasz żadnego doświadczenia w rozliczaniu podatków zagranicznych? Nic się nie martw! ALL-TAX oferuje pełny pakiet szkoleń wdrożeniowy dla nowych pracowników. Pamiętaj, że otrzymasz pełne wsparcie od naszego zespołu.

Obecnie do pracy w naszym zespole poszukujemy pracownika biurowego z językiem niemieckim lub angielskim

Twój zakres obowiązków:

  • kontakt telefoniczny i e-mailowy z klientami oraz urzędami zagranicznymi

  • obsługa klienta stacjonarnego, infolinii, poczty elektronicznej,

  • obsługa naszego systemu CRM

  • porządkowanie dokumentów

  • wykonywanie rozliczeń podatkowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

  • zaangażowanie i chęć do pracy

  • komunikatywność

  • dyspozycyjność

  • dobra znajomość obsługi komputera ( MS Windows, MS Office ) i urządzeń biurowych

Od nas otrzymasz:

  • umowę o pracę

  • pracę w renomowanej firmie

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • Kartę Benefit system (Multisport)

  • Oferujemy przyjazną atmosferę pracy oraz komfortowe warunki pracy

  • Możesz liczyć wsparcie całego zespołu nie tylko w okresie wdrożenia

  • Work-life balance jest dla nas bardzo ważny! Oferujemy pracę w  stałych godzinach! (poniedziałek-piątek, 8:00-16:00)

Sposób aplikowania:

Wyślij aktualne CV na nasz e-mail z dopiskiem w tytule: Praca Opole

Napisz w treści e-maila, jaki status posiadasz – czy jesteś studentem, osobą zarejestrowaną w PUP, osobą bezrobotną niezarejestrowaną, itp.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych lub klauzuli obejmującej także przyszłe rekrutacje: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnie prowadzonego oraz przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2016 poz. 922 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 811983311