2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Małopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Kraków
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Stare Miasto
Dodane 23 maja 2024

Pracownik Biurowy - Turystyka Dział Rezerwacji

Wynagrodzenie

4 300 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Biuro turystyczne SuperCracow poszukuje pracownika do działu rezerwacji.

Podstawowe obowiązki:

- przyjmowanie i wprowadzanie rezerwacji do systemu

- potwierdzanie rezerwacji klientom

- udzielanie klientom informacji dot. zamówionych rezerwacji

- prowadzenie korespondencji mailowych z klientami

- pozostałe prace biurowe (drukowanie voucherów, przygotowanie materiałów na wycieczki dla pilotów, wsparcie przy odprawie wycieczek)

Od kandydatów oczekujemy:

- bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

- umiejętności obsługi narzędzi Microsoft Office

- wysokiej kultury osobistej

- zaangażowania w wykonywaną pracę

- pozytywnego nastawienia do życia :)

Oferujemy:

- zatrudnienie formie umowy o pracę, umowy zlecenia lub B2B

- atrakcyjną i ciekawą pracę w centrum Krakowa

- możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze ruchu turystycznego

- możliwość rozwoju

- atrakcyjne wynagrodzenie

- zapraszamy również na praktyki i płatny staż Jeżeli spełniasz wyżej wymienione warunki i wiążesz swoją przyszłość zawodową z turystyką zachęcamy do aplikowania.

Podejmując z nami współpracę, otrzymasz pełne szkolenie, przygotujemy Cię do obsługi samodzielnego stanowiska, a nasz zespół udzieli Ci wsparcia na każdym etapie adaptacji. Prosimy o przesłanie CV poprzez olx. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 688474781