2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Poznań
  7. Administracja, prace biurowe - Junikowo
Dodane 17 kwietnia 2024

Pracownik biurowy (stażysta, student) praca dorywcza, język niemiecki

Wynagrodzenie

1 000 - 4 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Junikowo

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby do pracy biurowej

  • Przyjmowanie zgłoszeń o awariach i kontakt z podwykonawcami,

  • Prowadzenie rozliczeń członków wspólnot mieszkaniowych (po wsześniejszym przeszkoleniu),

  • Kontakt z klientami w zakresie rozliczeń, zaległości, nadpłat, itp.,

  • Redagowanie prostych pism i ogłoszeń,

  • Obsługa korespondencji.

Wymagania

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego

  • Biegłość w posługiwaniu się komputerem,

  • Umiejętność korzystania z Word i Excel,

  • Umiejętność redagowania prostych pism oraz ogłoszeń,

  • Uprzejmość i kultura osobista,

  • Dokładność i rzetelność,

  • Komunikatywność w kontaktach z klientami i podwykonawcami.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w tematach związanych z zarządzaniem nieruchomościami.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Junikowo
ID: 866407610