2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Śląskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Pińczyce
Dodane 30 kwietnia 2024

Pracownik biurowy, Sprzedaż Allegro - Sello, Zamówienia, OLX, Strona

Lokalizacja

Pińczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

FIRMA FARMER Hurtownia Rolniczo-Ogrodnicza jako prężnie rozwijająca się w naszym rejonie szczególnie w sprzedaży internetowej poszukuję osobę do obsługi Systemów sprzedażowych oraz przyjmowaniu zamówień.

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad systemem sprzedaży, (Sello, Subiekt i inne)

  • Sprzedaż i obsługa portali internetowych

  • Tele-konsulting

  • Zamówienia

Praca ze względu na specyfikę produktową tylko na miejscu w firmie.

Praca w grupie

Praca również w soboty

Praca przy komputerze w 90%

Przyuczenie na miejscu w firmie.

Wymagane doświadczenie w obsłudze Programów podstawowych typu Excel, Word, Paint, Subiekt itp., reszta możliwość przyuczenia.

Nasza strona www.ifarmer.pl

Praca w biurze w Pińczycach.

Zapraszamy do kontaktu:

tel.: 66*****43

Lokalizacja

Pińczyce,

Śląskie

Śląskie, Pińczyce
ID: 706038434