2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Piła
Dodane 15 kwietnia 2024

Pracownik biurowy - spedytor

Wynagrodzenie

4 242 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy firmą specjalizującą się w transporcie drogowym krajowym i międzynarodowym. Posiadamy takie zabudowy jak chłodnia oraz plandeka z muldą.

Obecnie poszukujemy dynamicznej osoby na stanowisko:

Pracownik biurowy - Spedytor

Zakres obowiązków:

  • organizowanie i planowanie transportu krajowego i międzynarodowego,

  • kontrola procesu załadunku oraz dostaw towarów do klientów

  • pozyskiwanie zleceń spedycyjnych i organizowanie transportów

  • nadzór nad dokumentacją, oraz obróbka dokumentów

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych klientom

  • budowanie długotrwałych relacji z klientami

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i w piśmie inne języki mile widziane

  • min. pół roczne doświadczenie na stanowisku spedytora

  • znajomość giełd transportowych Trans/TimoCom

  • znajomość programu Optima

  • znajomość prawa transportowego oraz zasad dotyczących czasu pracy kierowców

  • samodzielność, dobra organizacja pracy, efektywność w działaniu

  • umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji

  • umiejętności negocjacyjne, nastawienie na osiągniecie wyniku

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w dynamicznym i młodym zespole,

  • niezbędne narzędzia do pracy,

  • wynagrodzenie + premie uzależnioną od wyników,

  • aktywny udział w rozwoju firmy.

Osoby zainteresowane współpracą z nami prosimy o wysłanie CV ;)

Dziękujemy za nadesłanie zgłoszenia. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Piła,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Piła
ID: 912059893