2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Radzanów
Dodane 10 kwietnia 2024

Pracownik biurowy/ specjalista ds obsługi biura

Wynagrodzenie

4 000 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radzanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

- Koordynowanie działu transportowego w firmie- nadzór nad systemem Etoll, rozliczanie czasu pracy kierowców, kontrola polis i przeglądów floty Przygotowywanie wniosków i pilnowanie terminowości w ich skladaniu Wprowadzanie faktur do programu księgowego i monitoring należności Cykliczne kontrolowanie stanu magazynowego Bieżąca obsługa zadań zleconych przez przełożonych Terrminowe porządkowanie dokumentów i ich obiegu) wystawianie faktur i innych dokumentów wewnętrznych zapewnienie sprawnego przepływu informacji między działami dbanie o porządek (kontrola stanowisk pracy, stanu urządzeń, utrzymanie czystości) Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- biegła obsługa komputera i narzędzi biurowych

-   wysoko rozwinięta umiejętność planowania i organizacji pracy

- odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania

- samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz inicjowanie rozwiązań

Jesteś osobą żywiołową, która nie boi się wyzwań? Czekamy na Twoje zgłoszenie.  Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Radzanów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radzanów
ID: 885366965