2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Kujawsko-pomorskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Toruń
Dodane 22 maja 2024

Pracownik biurowy - sklep internetowy, wsparcie sprzedaży.

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby do działu sprzedaży. Jesteśmy lokalnym dostawcą pneumatyki dla rozwiązań przemysłowych, działamy na terenie całej Polski.

 Do naszego zespołu poszukujemy osób kreatywnych, komunikatywnych, otwartych na nowe wyzwania, chcących wciąż się rozwijać.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • minimalne doświadczenie w tworzeniu oraz obsłudze sklepu internetowego

  • minimalne doświadczenie w tworzeniu stron internetowych

  • znajomość zagadnień związanych z prowadzeniem oraz promocją sklepu internetowego,

  • dobra znajomość obsługi komputera,

  • dobra organizacja pracy,

  • zaangażowanie i motywacja do działania

  • umiejętność pracy w zespole

  • znajomość Subiekt GT lub Subiekt Nexo będzie dodatkowym atutem

. ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • utworzenie sklepu internetowego

  • obsługa klienta w sklepie internetowym

  • przygotowywanie ofert handlowych na zapytania klientów

  • przygotowywanie ofert handlowych we współpracy z handlowcami

  • prowadzenie sklepu internetowego

    CO OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • praca w przyjaznym zespole - praca od poniedziałku do piątku 8-16

  • wszystkie niezbędne narzędzia do efektywnej pracy

  • możliwość rozwoju w kierunku doradcy techniczno- handlowego

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 903135436