2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 19 kwietnia 2024

Pracownik biurowy, referent

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

WCKiK SPZOZ w Warszawie zatrudni osobę na stanowisko Referenta.

Wymagamy:

a) wykształcenia min. średniego

b) dobrej znajomości obsługi pakietu Microsoft Office (w szczególności Word i Excel )

Oferujemy:

a) umowę o pracę w pełnym wymiarze

b) dodatek stażowy uzależniony od wysługi lat pracy od 5% po 5 latach do max 20%

c) świadczenia socjalne z ZFŚS

d) możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego

e) pracę od pon. do pt. w godz. 7.30-15.05

Główne obowiązki:

1. Kontrola nad umowami w zakresie ich wykorzystania wartościowego, terminu obowiązywania, przebiegu zgodnego z zawartymi w nich zapisami,

2. Sporządzanie sprawozdań z zakończonych umów;

3. Planowanie oraz organizowanie systemu zaopatrzenia i gospodarki magazynowej dla Centrum i Terenowych Stacji w zakresie materiałów jednorazowego użytku, na podstawie miesięcznych zapotrzebowani.

4. Prowadzenie gospodarki magazynowej w systemie enova, w tym:

a) wprowadzanie nowych umów z kontrahentami;

b) składanie zamówień do dostawców;

c) wprowadzanie faktur, wycena towarów;

d) kontrola spójności wystawionych dokumentów z zawartymi umowami pod  względem zgodności cen, jakości towarów oraz ilości;

e) wyjaśnianie nieprawidłowości w dostawach;

f) bieżąca analiza stanów magazynowych, mająca na celu zabezpieczenie ciągłości dostaw;

g) bieżąca analiza stanów magazynowych, mająca na celu  zapobieganie przeterminowaniom towarów,

h). sporządzanie wymaganych zestawień, analiz, podsumowań.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 912935844