2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Budki Petrykowskie
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik biurowy, recepcjonista/sprzedawca

Wynagrodzenie

4 242 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Budki Petrykowskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma ADRO zajmująca się produkcją stolarki okiennej z PCV i aluminium

zatrudni pracownika biurowego na stanowisko recepcjonisty/sprzedawcy

(woj. mazowieckie)

Zakres obowiązków:

• Obsługa Klienta (telefon, e-mail, osobiście)

• Przygotowywanie wycen stolarki okiennej

• Udzielanie informacji technicznych z zakresu oferty firmy

• Prowadzenie sprzedaży internetowej (platforma Allegro)

Wymagania:

• Wykształcenie minimum średnie

• Zdolność nawiązywania kontaktów z klientem

• Umiejętność dobrej organizacji czasu pracy

• Zaangażowanie w wykonywane obowiązki i chęć rozwoju

• Wysoka kultura osobista

• Odpowiedzialność, dyspozycyjność i rzetelność

• Prawo jazdy kat. B

• Mile widziana umiejętność jazdy wózkiem widłowym

• Zmysł techniczny oraz umiejętność czytania rysunku technicznego będą

dodatkowym atutem

Oferujemy:

• Pracę w stabilnej firmie

• Zapewniamy pełne przygotowanie oraz przeszkolenie do stanowiska pracy

• Praca od poniedziałku do piątku

• Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie przez pierwszy miesiąc,

następnie umowa o pracę

• Wynagrodzenie kwota netto 3222 dodatkowo premiowane od osiąganych

wyników (prowizja od sprzedaży)

• Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego

• Przyjazne środowisko pracy

Zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 50*******55

CV prosimy przesyłać poprzez wiadomość OLX lub dostarczyć osobiście do biura firmy: Budki Petrykowskie 2B, 05-652 Pniewy

Lokalizacja

Budki Petrykowskie,

Mazowieckie

Mazowieckie, Budki Petrykowskie
ID: 915284509