2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gdańsk
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 14 czerwca 2024

Pracownik biurowy - Recepcjonista/obsługa apartamentów

Wynagrodzenie

4 000 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma prowadząca działalność w zakresie branży hotelowej – Lion Apartments Gdańsk zatrudni na stanowisko Recepcjonistka/Recepcjonista.

Praca na cały etat/pół etatu w trybie jedno-zmianowym: w godzinach 9:00-17:00

*System dyżurny dodatkowo płatny

Wymagania:

  • samodyscyplina

  • samodzielność w organizacji pracy

  • kreatywność

  • umiejętność współpracy w grupie

  • znajomość języka angielskiego – komunikatywna w mowie i piśmie.

  • znajomość branży

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku

  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • obsługa gości apartamentowych drogą mailową i telefoniczną

  • meldowanie gości

  • przyjmowanie rezerwacji telefonicznych, mailowych oraz systemowych

  • pobieranie należności za noclegi - obsługa terminala i kasy fiskalnej

  • fakturowanie przychodów firmy

  • dbanie o obieg informacji wewnątrz firmy

  • koordynacja informacji pomiędzy pracownikami firmy i firmami zewnętrznymi

  • windykacja

  • obsługa programu hotelowego i Channel Managera - nie wymagana znajomość

  • znajomość języka angielskiego i języka polskiego – komunikatywna w mowie i piśmie - warunek konieczny. Inne języki mile widziane

Zapraszamy do składania aplikacji wraz z aktualnym CV za pomocą formularza OLX. Będziemy kontaktować się z wybranym osobami.

Oferujemy pracę w przyjaznym – miłym i młodym zespole ludzi. Zapraszamy do składania ofert.

www.lion-apartments.pl

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 920257987