2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Wielgolas Duchnowski
Dodane 26 maja 2024

Pracownik biurowy - recepcja serwis samochodowy

Lokalizacja

Wielgolas Duchnowski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Serwis i wypożyczalnia samochodów Auto – Kot S.C. poszukuje osoby do pracy na stanowisku pracownika biurowego.

Główne obowiązki:

-umawianie klientów i planowanie prac serwisu;

-obsługa poczty, korespondencji elektronicznej, połączeń telefonicznych;

- bieżąca organizacja pracy biura;

- dbanie o prawidłowy obieg dokumentów;

- zamawianie i wprowadzanie towaru na magazyn;

- dbanie o wizerunek firmy w social mediach.

Zapewniamy:

- stabilne warunki zatrudnienia na cały etat w oparciu o umowę o pracę;

- terminowe wynagrodzenie, oraz premię uzależnioną od zaangażowania w pracę;

- szkolenia podnoszące kwalifikacje;

Wymagania:

- dyspozycyjność;

- punktualność;

- dobra organizacja pracy własnej;

- umiejętność pracy w zespole

- prawo jazdy kat B ( warunek konieczny);

- doświadczenie w branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem.

  • miejsce zamieszkania w promieniu 20 km

CV prosimy składać na adres e - mail,

Lokalizacja

Wielgolas Duchnowski,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wielgolas Duchnowski
ID: 845230617