2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Radom
Dodane 16 kwietnia 2024

Pracownik biurowy/ Project manager

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma produkcyjna w Radomiu, zlokalizowana przy ulicy Limanowskiego poszukuje Project Managera. Osoba na tym stanowisku będzie zajmowała się obsługą klienta, głównie zagranicznego i wspólnie z nim realizowała jego projekty świec i innych produktów zapachowych z segmentu premium.

Zadania:

  • Wspólnie z klientem przygotowanie założeń projektu

  • Weryfikacja pod względem merytorycznym i praktycznym

  • Koordynacja realizacji projektu na każdym etapie od planowania przez zakup surowców do wdrożenia i produkcji przez logistykę i dostarczenie do klienta

Poszukiwane kompetencje:

  •      Bardzo dobra znajomość Języka Angielskiego

  • Praktyczna znajomość pakietu office zwłaszcza excel

  •      Umiejętność logicznego myślenia, samodzielność, skrupulatność i dokładność

  •      Osoba krytycznie myśląca, pragmatyczna, zorientowana na cel

  •      Zaangażowana w pracę i gotowa do wykazywania własnej inicjatywy

  •      Bardzo dobre zdolności analityczne i interpersonalne

  •      Dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  •        Umowę o pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

  •        Odpowiedzialność i samodzielność w zakresie powierzonych zadań

  •        Dobrą i przyjazną i koleżeńską atmosferę pracy

  • Możliwości rozwoju w rosnącej organizacji

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 704503820