2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Rzgów
Dodane 15 maja 2024

pracownik biurowy/ pomoc nauczyciela w Przedszkolu w Rzgowie

Wynagrodzenie

4 600 - 4 750 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzgów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy otwartej, zaangażowanej i komunikatywnej osoby na stanowisko pracownika biurowego/pomoc nauczyciela w Przedszkolu Niepublicznym w Rzgowie.

Zakres obowiązków:

-prowadzenie pełnej dokumentacji przedszkola oraz kontakt z odpowiednimi instytucjami

-dbanie o organizację przedszkola, w tym codzienne funkcjonowanie biura,

-prowadzenie dokumentacji kadrowej pracowników

- wykonywanie bieżących prac administracyjno-biurowych, obsługa mailowa i telefoniczna, obsługa urządzeń i programów komputerowych,

- dobra komunikacja z rodzicami - współorganizacja wydarzeń w przedszkolu,

- w przypadku urlopów pozostałych pracowników- pomoc w grupie przedszkolnej / żłobkowej

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie + premie uznaniowe

- umowę o pracę na zastępstwo,

- prace w miłej i przyjaznej atmosferze

Lokalizacja

Rzgów,

Łódzkie

Łódzkie, Rzgów
ID: 918504619