2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Świbie
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik biurowy / Pomoc Księgowa - prac dorywcza / niepełny wymiar

Lokalizacja

Świbie

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie, Inny

Należymy do największych producentów kwiatów i roślin ozdobnych na terenie Polski. Sprzedajemy nasze produkty na międzynarodowym rynku, ukorzeniamy również sadzonki dla czołowego dostawcy sadzonek na świecie.

Naszymi klientami są  największe sieci handlu detalicznego branży spożywczej i budowlanej w Polsce i Europie. Współpracujemy z wiodącymi dostawcami branży ogrodniczej.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy:

Pracownika działu biurowego / pomocy księgowej /

PRACA DORYWCZA / PRACA W NIEPEŁNYM WYMIARZE GODZIN/ ELESTYCZNY GRAFIK

Zakres obowiązków między innymi:

  • bieżące prace administracyjne,

  • prowadzenie rozrachunków z klientami,

  • rozliczenie bieżących dokumentów,

  • współpraca przy wypełnianiu obowiązków działu księgowości i wysyłki ,

  • wystawianie i kompletacja dokumentów transportowych,

  • prowadzenie salda opakowań zwrotnych,

Mile widziane:

  • znajomość programu Comarch Optima

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość przepisów prawa podatkowego i rachunkowego,

  • znajomość systemów księgowych,

Wymagania:

  • rzetelność i skrupulatność,

  • systematyczność, sumienność, kultura osobista,

  • biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych,

  • dobra znajomość pakietu Office,

  • umiejętność wyznaczania priorytetów zadań i pracy,

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,

  • dyspozycyjność,

  • znajomość prawa zamówień publicznych

Jeśli powyższe nie stanowi dla Ciebie problemu  i chcesz pracować z liderami branży to:

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • umowę o pracę lub dogodną dla Ciebie formę współpracy

  • elastyczne godziny pracy,

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,

  • pracę w zespole oferującym wzajemną pomoc,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • możliwość rozwoju i nabycia nowych kompetencji,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail za pośrednictwem portalu olx.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Jenflor BIS sp z o.o. sp. k z siedzibą w Świbiu przy ul. Leśnej 3  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Jenflor BIS sp z o.o. sp. k z siedzibą w Świbiu przy ul. Leśnej 3. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Świbie,

Śląskie

Śląskie, Świbie
ID: 906021213