2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Jaworzno
Dodane 11 kwietnia 2024

Pracownik biurowy - połowa etatu

Lokalizacja

Jaworzno

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Miejsce pracy: Jaworzno, zdalnie

Godziny pracy : poniedziałek – piątek, przedział godzinowy do dopasowania

W związku z silnym rozwojem firmy poszukujemy osoby do pracy w administracji biurowej w niepełnym wymiarze czasu pracy.

Podstawowe obowiązki:

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i ich archiwizację

  • koordynowanie wysyłek i ewidencjonowanie opakowań zwrotnych

  • rejestrowanie dokumentów zakupowych

  • wystawianie dokumentów sprzedaży

  • obsługa programu logistyczno-magazynowego (Subiekt Nexo)

  • wyszukiwanie nowych dostawców surowców

  • przesyłanie zapytań ofertowych do dostawców oraz prowadzenie ewidencji wysyłanych zapytań

  • obsługa platformy PUESC

  • wysyłanie próbek

  • wspieranie wewnętrznych procesów w firmie

Oferujemy :

  • umowę o pracę / umowę zlecenie / kontrakt B2B - wg preferencji

  • pracę w młodym zespole pracowników

  • dofinansowanie do karty multisport

  • elastyczne godziny pracy

Poszukujemy osoby:

  • zmotywowanej i zaangażowanej

  • dokładnej

  • samodzielnej w działaniu

  • obsługującej komputer i programy MS

Mile widziane osoby pracujące już na stanowiskach asystenckich, biurowych czy administracyjnych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Lokalizacja

Jaworzno,

Śląskie

Śląskie, Jaworzno
ID: 911082127