2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Lubuskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Kostrzyn nad Odrą
Dodane 17 kwietnia 2024

Pracownik biurowy /obsługa sklepu internetowego/ media społecznościowe

Lokalizacja

Kostrzyn nad Odrą

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Poszukujemy osobę do pracy biurowej.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

- obsługa sklepu internetowego

- obsługa mediów społecznościowych

- kontakt z klientem

- udoskonalanie procesów firmowych w zakresie obsługi klienta

OFERUJEMY :

- stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę (pełny etat)

- atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem socjalnym

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w prężnym i ambitnym zespole

Czas pracy :

Poniedziałek - Piątek

Godziny 8-16

Okres próbny 2 msc.

Wysyłając do nas swoje CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a, Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO)".

Wszystkie CV bez powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji i będą usuwane z bazy administratora tj. A.C.D. Cars s.c. Remigiusz Dagil, Tomasz Dagil

Lokalizacja

Kostrzyn nad Odrą,

Lubuskie

Lubuskie, Kostrzyn nad Odrą
ID: 770235418