2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Otwock Wielki
Dodane 17 kwietnia 2024

Pracownik biurowy, Obsługa sklepu internetowego,

Wynagrodzenie

4 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Otwock Wielki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zakres obowiązków na stanowisku Pracownik biurowy obejmuje m.in.:

  • Obsługę korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • Rozsyłanie informacji i dokumentów w firmie

  • Wysyłanie zapytań do dostawców części

  • Obsługę urządzeń biurowych (np. kserokopiarki, drukarki, skanera)

  • Obsługę poczty elektronicznej

  • Wykonywanie ofert, wysyłanie zamówień

  • Współpraca w realizacji płatności i faktur

  • Wsparcie w przygotowaniu rozliczeń

  • Realizację innych prac biurowych zleconych przez przełożonego

Nasze wymagania:

  • Dobra organizacja pracy i umiejętności planowania zadań

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność

  • Umiejętność obsługi komputera i programów biurowych

  • Dokładność i dbałość o szczegóły

  • Umiejętność szybkiego i skutecznego reagowania na zmieniające się okoliczności

Co oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00-16.00

  • umowę o pracę na pełen etat z trzymiesięcznym okresem próbnym

  • pracę w doświadczonym zespole,

  • wynagrodzenie adekwatne do kompetencji oraz doświadczenia Kandydata

Lokalizacja

Otwock Wielki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Otwock Wielki
ID: 839238911