2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gliwice
  7. Administracja, prace biurowe - Obrońców Pokoju
Dodane 08 maja 2024

Pracownik biurowy, obsługa postępowań sądowych.

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Obrońców Pokoju

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

PF Restrukturyzacje to kancelaria świadcząca pomoc prawną, obejmującą głównie zapobieganie i rozwiązywanie sytuacji kryzysowych związanych z niewypłacalnością przedsiębiorstw. To zespół profesjonalistów pod nadzorem założycieli firmy – doradców restrukturyzacyjnych, doświadczonych w prowadzeniu szeroko pojętych postępowań restrukturyzacyjnych i upadłościowych. W chwili obecnej poszukujemy pracownika biurowego do bieżącej obsługi naszej kancelarii.

Nazwa stanowiska: Pracownik biurowy

Miejsce pracy: Gliwice

Zakres obowiązków:

·         kontrola etapów postępowań sądowych,

·         dbałość o prawidłowy obieg dokumentów w biurze,

·         przygotowywanie podstawowej dokumentacji i projektów pism procesowych,

·         kontakt telefoniczny i mailowy z klientami,

·         prowadzenie windykacji.

Wybranemu kandydatowi zaoferujemy:

·         stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,

·         wynagrodzenie podstawowe min. 4.500 zł/ mies. brutto (w zależności od doświadczenia kandydata),

·         pracę w młodym, ambitnym i energicznym zespole,

·         ciekawą i rozwijającą pracę w stałych godzinach (9-17),

Oczekiwania:

·         wykształcenie średnie,

·         dobra organizacja pracy,

·         sumienność,

·         pracowitość,

·         wysokie zaangażowanie i samodzielność w działaniu,

·         prawo jazdy kat. B,

·         mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Wykształcenie wyższe z zakresu prawa, administracji lub ekonomii będzie dodatkowym atutem.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Obrońców Pokoju
ID: 916916623