2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik biurowy / legalizacja pobytu i pracy z jęz. ukraińskim

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Semeniaka Law Company sp. z o. o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi związane z obsługą firm w zakresie legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce, zakładaniem spółek oraz reprezentacji przedsiębiorstw przed instytucjami Państwowymi.

Kogo szukamy?

Osobę posiadającą praktyczną wiedzę na temat legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców ze znajomością języka rosyjskiego, polskiego i angielskiego, która wnikliwie sprawdza każdy dokument pod kątem poprawności danych oraz będzie w stałym kontakcie z klientami indywidualnymi i firmowymi.

Również jesteśmy otwarci na ambitnych osób które chcą nauczyć i poznać wszystkie szczegóły legalizacji pobytu i pracy, obsługi przedsiębiorców. Najważniejsze - chęć rozwoju i nauki!

O nas?

Nasza firma ma ugruntowaną pozyjcę na rynku, cały czas zdobywamy nowych klientów wśród osób fizycznych i prawnych. Każdy pomysł w naszym team się liczy - pomysł na sprzedaż dodatkową, pomysł na optymizację pracy, pomysł na nowy kierunek rozwoju. Mamy zespół do 10 osób dlatego każda osoba jest dla nas mega ważna. Staramy się rozwijać szybko dlatego mamy dużo pracy, więc nie powinno być smutno. Nie jesteśmy korpo, nie jesteśmy typową kancelarią.

Obowiązki:

- Obsługa obecnych klientów;

- Przygotowywanie i kompletowanie niezbędnych dokumentów;

- Zarządzanie dokumentacją;

- Raportowanie;

- Monitorowanie przebiegu postępowań administracyjnych;

- Prowadzenie korespondencji z Urzędami;

- Załatwianie formalności bezpośrednio w Urzędach Pracy, Urzędach Wojewódzkich, KRS.

Wymagania:

- Mile widziane znajomość przepisów i procedur zatrudniania cudzoziemców;

- Mile widziane znajomość przepisów i procedur legalizacji pobyty cudzoziemców;

- Umiejętności komunikatywne;

- Znajomość obsługi komputera oraz pakietu Microsoft Office;

- Znajomość języka ukraińskiego i angielskiego na poziomie B1;

- Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność.

Oferujemy:

- Konkurencyjne wynagrodzenie;

- Bonusy od decyzji pozytywnych;

- Bonusy od nowych klientów;

- Wygodna lokalizacja — centrum miasta (Oxford Tower);

- Zdobycie cennego doświadczenia;

- Możliwość awansu;

- Praca w młodym i dynamicznym zespole;

- System opieki medycznej.

Nasze sieci społecznościowe:

www.facebook.com/semeniaka.law

www.instagram.com/semeniaka.law

Prosimy o wpisanie do swojego CV na górze SEMENIAKA LAW COMPANY przed wysyłką :)

CV prosimy wysyłać na adres: welcome małpa semeniakalaw.pl lub przez formularz OLX.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych – Semeniaka Law Company Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Chałubińskiego 8, zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Semeniaka Law Company Sp. z o.o. Podanie danych jest dobrowolne, a podstawą prawną przetwarzania danych jest art 6 ust.1 lit. a) RODO czyli moja zgoda. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną Semeniaka Law Company Sp. z o.o. oraz podmiotom wspierającym Semeniaka Law Company Sp. z o.o. w prowadzeniu rekrutacji – zewnętrzne podmioty rekrutujące.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 905681786