2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 29 maja 2024

Pracownik biurowy / legalizacja pobytu i pracy cudzoziemców UA/RU/EN

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Semeniaka Law Company sp. z o. o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi związane z obsługą firm w zakresie legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce, zakładaniem spółek oraz reprezentacji przedsiębiorstw przed instytucjami Państwowymi.

Kogo szukamy?

Osobę posiadającą praktyczną wiedzę na temat legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców ze znajomością języka rosyjskiego, polskiego i angielskiego, która wnikliwie sprawdza każdy dokument pod kątem poprawności danych oraz będzie w stałym kontakcie z klientami indywidualnymi i firmowymi.

Również jesteśmy otwarci na ambitnych osób które chcą nauczyć i poznać wszystkie szczegóły legalizacji pobytu i pracy, obsługi przedsiębiorców. Najważniejsze - chęć rozwoju i nauki!

O nas?

Nasza firma ma ugruntowaną pozyjcę na rynku, cały czas zdobywamy nowych klientów wśród osób fizycznych i prawnych. Każdy pomysł w naszym team się liczy - pomysł na sprzedaż dodatkową, pomysł na optymizację pracy, pomysł na nowy kierunek rozwoju.

Obowiązki:

- Obsługa obecnych klientów;

- Przygotowywanie i kompletowanie niezbędnych dokumentów;

- Zarządzanie dokumentacją;

- Raportowanie;

- Monitorowanie przebiegu postępowań administracyjnych;

- Prowadzenie korespondencji z Urzędami;

- Załatwianie formalności bezpośrednio w Urzędach Pracy, Urzędach Wojewódzkich, KRS.

Wymagania:

- Mile widziane znajomość przepisów i procedur zatrudniania cudzoziemców;

- Mile widziane znajomość przepisów i procedur legalizacji pobyty cudzoziemców;

- Umiejętności komunikatywne;

- Znajomość obsługi komputera oraz pakietu Microsoft Office;

- Znajomość języka ukraińskiego i angielskiego na poziomie B1;

- Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność.

Oferujemy:

- Konkurencyjne wynagrodzenie;

- Bonusy od decyzji pozytywnych;

- Bonusy od nowych klientów;

- Wygodna lokalizacja — blisko Urzędu Wojewódzkiego;

- Zdobycie cennego doświadczenia;

- Możliwość awansu;

- Praca w młodym i dynamicznym zespole;

- System opieki medycznej.

Nasze sieci społecznościowe:

www.facebook.com/semeniaka.law

www.instagram.com/semeniaka.law

CV prosimy wysyłać na adres: welcome małpa semeniakalaw.pl lub przez formularz OLX.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych – Semeniaka Law Company Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Chałubińskiego 8, zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Semeniaka Law Company Sp. z o.o. Podanie danych jest dobrowolne, a podstawą prawną przetwarzania danych jest art 6 ust.1 lit. a) RODO czyli moja zgoda. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną Semeniaka Law Company Sp. z o.o. oraz podmiotom wspierającym Semeniaka Law Company Sp. z o.o. w prowadzeniu rekrutacji – zewnętrzne podmioty rekrutujące.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 920227652