2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Stare Miasto
iCredit
Dodane 12 czerwca 2024

Pracownik biurowy, kasjer - Wrocław

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Credit Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma z sektora usług pożyczkowych z obsługą w domu klienta. Spółka należy do grupy Management Financial Group i działa na terenie 5 krajów Europejskich dysponując siecią ponad 270 biur oraz 6000 pracowników. Sukces zawdzięczamy budowaniu długotrwałych relacji z klientami i pracownikami, opartych na wzajemnym zaufaniu i szacunku.

Poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik Biurowy/Kasjer

Twój zakres zadań:

  • Współpraca z kierownikami i biurem centralnym,

  • Obsługa wewnętrznego systemu firmy,

  • Prowadzenie rejestru kasowego i dokumentacji biura.

Nasze Wymagania:

  • Realna chęć do podjęcia pracy od zaraz,

  • Dokładność  i dobra organizacja pracy,

  • Odpowiedzialność za zadania,

  • Znajomość obsługi komputera (MS Office),

  • Praca stacjonarna w biurze firmy w godzinach 9-17 lub 10-18,

  • Gotowość do pracy  w  jedną sobotę w miesiącu (ok. 4 godzin),

  • Mile widziane wiedza/ doświadczenie dot. tworzenia raportów kasowych.

Oferujemy

  • Dogodną formę zatrudnienia na cały etat

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i pracy w międzynarodowej firmie,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Bogatą ofertę  benefitów pozapłacowych: pakiet sportowy, opieka medyczna oraz ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.

Zapraszamy do współpracy!

Przyślij swoje CV!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 920096716