2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Pomorskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Gdańsk
  6. E-commerce (handel internetowy) - Kokoszki
Dodane 16 kwietnia 2024

Pracownik Biurowy Internetowego Sklepu Zoologicznego

Lokalizacja

Gdańsk, Kokoszki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Największy na Pomorzu internetowy sklep zoologiczny, lider w ogólnopolskiej sprzedaży produktów zoologicznych, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje osoby do obsługi strony internetowej.

Wymagania:

  • dobra organizacja pracy,

  • wysoka kultura osobista,

  • samodzielność, kreatywność,

  • umiejętność poprawnego pisania/składania tekstów,

  • własna inicjatywa i zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Obowiązki:

  • obsługa klienta (telefoniczna oraz e-mailowa),

  • opieka nad stroną internetową sklepu (wprowadzanie nowych produktów, zmiana cen produktów itp.),

  • wystawianie listów przewozowych, paragonów i faktur,

  • ścisła współpraca z pozostałymi członkami zespołu oraz magazynem firmy.

Oferujemy:

  • formę zatrudnienia - umowa o pracę / umowa zlecenie (do wyboru),

  • atrakcyjne wynagrodzenie - wolne weekendy oraz brak nadgodzin,

  • pracę w stabilnej firmie o długiej tradycji.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • znajomość programu Subiekt/Navireo.

Przed wysłaniem aplikacji prosimy o sprawdzenie możliwości dojazdu do naszej firmy.

Adres: ZooExpress.pl ul. Kartuska 493, Gdańsk Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV za pośrednictwem OLX.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Kokoszki
ID: 910833136