2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Targowisko
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik Biurowy - hurtownia dla lekarzy weterynarii - Bochnia

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Targowisko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Kolejne stanowisko pracy czeka na Ciebie

Prężnie rozwijająca się Hurtownia produktów dla lekarzy weterynarii VET FOR YOU SPÓŁKA Z O.O. poszukuje do swojego zespołu osobę na stanowisko pracownik biurowy w nowej siedzibie przy ul. Partyzantów 51 w Bochni.

Obowiązki:

  • Koordynacja działań i operacji biurowych,aby zapewnić efektywności i zgodność z polityką firmy.

  • Zarządzanie korespondencją mailową, telefoniczną, listowną i innymi formami komunikacji oraz nadzór nad wysyłką paczek.

  • Pomoc w terminowym wypełnianiu i składaniu wszystkich wniosków dotyczących transakcji związanych z klientami.

  • Monitorowanie zapasów materiałów biurowych i zamawianie potrzebnych artykułów.

  • Raportowanie postępów pracy biura do kierownictwa wyższego szczebla.

  • Angażowanie firm konserwatorskich, aby utrzymać biuro w czystości i bezpieczeństwie oraz pilnowanie, aby urządzenia biurowe działały sprawnie.

  • Wspieranie procedur księgowych i budżetowych firmy.

  • Pomaganie współpracownikom, gdy jest to możliwe.

Wymagania:

  • Bardzo dobre umiejętności w zakresie komunikacji pisemnej i werbalnej.

  • Dobra organizacja i wielozadaniowość potrzebne do różnorodnych zajęć.

  • Bardzo wysokie umiejętności interpersonalne zapewniające dobry kontakt ze wszystkimi pracownikami.

  • Zdolności przywódcze potrzebne do radzenia sobie z wyzwaniami i nadzorowania pracowników.

  • Doskonała znajomość pakietu MS Office oraz oprogramowania do zarządzania biurem (ERP itp.).

Lokalizacja

Targowisko,

Małopolskie

Małopolskie, Targowisko
ID: 876953082