2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Ostrów Wielkopolski
Dodane 08 kwietnia 2024

Pracownik Biurowy/Handlowiec Sprzętu Komputerowego

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy pracownika na stanowisko Pracownik Biurowy/Handlowiec w firmie zajmującej się sprzedażą sprzętu komputerowego.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie dokumentów wysyłkowych dla zamówień

  • Obsługa dokumentów zakupu i sprzedaży

  • Przygotowanie dokumentów dla księgowości

  • Aktywne wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych odbiorców

  • Przygotowywanie i wysyłka ofert handlowych

  • Obsługa sprzedaży internetowej

Wymagania:

  • Chęć do pracy, staranność i zaangażowanie

  • Kreatywność, zaangażowanie, dyspozycyjność i odpowiedzialność,

  • Bardzo dobra obsługa komputera

  • Brak trudności z tworzeniem ofert handlowych

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Doświadczenie w telefonicznej lub stacjonarnej obsłudze klientów będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Praca w systemie jednozmianowym, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00.

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Miłą atmosferę pracy w młodym zespole

Osoby chętne do pracy prosimy o kontakt mailowy - wysyłanie swoich CV poprzez OLX, bądź dostarczenie osobiście na ul. Staroprzygodzką 33 w Ostrowie Wielkopolskim.

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski
ID: 729849416