2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gdynia
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 10 czerwca 2024

pracownik biurowy Gdynia centrum

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Polish Furniture Agency poszukuje osoby na stanowisko :

pracownik biurowy

Zakres obowiązków:

·       wprowadzanie faktur do systemu

·       aktualizacja cenników

·       obsługa programów do zamówień ( szkolenie na miejscu)

·       prowadzenie  korespondencji pocztowej z klientami (wyłącznie B2B)

·       wprowadzanie danych do systemów wewnętrznych

·       ustalanie harmonogramów wysyłek towaru

·       inne zadania związane z obsługą administracyjną biura i firmy.

Wymagania:

·       minimum średnie wykształcenie,

·       dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

·       biegła obsługa komputera oraz urządzeń biurowych,

·       umiejętność pracy w zespole,

·       samodzielność, kreatywność, wysoka kultura osobista,

·       dobra organizacja czasu pracy,

·       umiejętności obsługi urządzeń biurowych

Oferujemy:

·       szkolenie wewnętrzne oraz przygotowanie do pracy na oferowany stanowisku,

·       stabilne zatrudnienie, na pełen etat ( 3 miesięczny okres próbny )

·       docelowo  umowa o pracę na czas nieokreślony

·       pracę w małym biurze Gdynia ul. Starowiejska 25

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt przez OLX lub telefoniczny.

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Śródmieście
ID: 919553040