2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Wołomin
Dodane 19 czerwca 2024

pracownik biurowy, e-commerce, handlowiec, moto

Wynagrodzenie

5 500 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wołomin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnię pracownika biurowo-magazynowego do sprzedaży elementów tuningowych.

zadania do realizacji:

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • tworzenie zdjęć produktów i ich obróbka graficzna

  • pilnowanie stanów magazynowych

  • planowanie wysyłek i terminów realizacji

  • nadzór nad magazynierem i doraźne pakowanie paczek

  • rozszerzanie oferty sprzedawanych produktów

  • wystawianie aukcji na portalach internetowych i sprzedaż internetowa bezpośrednia

    wymagania:

  • znajomość języka angielskiego, niemieckiego

  • znajomość marek i modeli samochodów (bardzo ważne)

  • doświadczenie w sprzedaży internetowej na portalach zagranicznych i polskich

oczekiwania:

  • zaangażowanie

  • odpowiedzialność

  • dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole

Praca tylko stacjonarnie.

Jesteśmy młodym zespołem, cenimy miłą atmosferę i wzajemne poszanowanie.

Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Lokalizacja

Wołomin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wołomin
ID: 883762112